Экзамены - Новодевятковичская CШ

Экзамены

Аттестация в порядке экстерната

раскрыть » / « свернуть

СОВЕТЫ ПО ПОДГОТОВКЕ К ЭКЗАМЕНАМ

раскрыть » / « свернуть

Як трэба пісаць пераказ

раскрыть » / « свернуть

Як трэба пісаць дыктант

раскрыть » / « свернуть

Парадак правядзення і патрабаванні да экзаменацыйных работ па вучэбным прадмеце ”Беларуская мова“ па завяршэнні навучання і выхавання на II і III ступенях агульнай сярэдняй адукацыі

раскрыть » / « свернуть

Выпускные экзамены по завершении обучения и воспитания на II и III ступенях общего среднего образования

раскрыть » / « свернуть

Как управлять собой ?

раскрыть » / « свернуть

Как успешно подготовиться к экзамену?

раскрыть » / « свернуть

Психологическая подготовка учащихся к сдаче выпускных экзаменов

раскрыть » / « свернуть

Готовимся к экзамену по математике

раскрыть » / « свернуть

Расклад выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання на ІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі ў 2017/2018 навучальным годзе 

Дата

Пачатак экзамену

Прадмет

Форма правядзення экзамену

Кабінет

2 чэрвеня

9.00

руская мова

у пісьмовай форме (дыктант)

матэматыкі

5 чэрвеня

9.00

беларуская мова

 

у пісьмовай форме (дыктант)

7 чэрвеня

9.00

матэматыка

 

у пісьмовай форме

 

Расклад выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання на ІІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі ў 2017/2018 навучальным годзе 

Дата

Пачатак экзамену

Прадмет

Форма правядзення экзамену

Кабінет

1 чэрвеня

9.00

беларуская мова

у пісьмовай форме (пераказ)

матэматыкі

4 чэрвеня

9.00

матэматыка

у пісьмовай форме

6 чэрвеня

9.00

англійская мова

 

у вуснай форме

 

 

8 чэрвеня

9.00

гісторыя Беларусі

у вуснай форме

 

 

 

Графік кансультацый  па падрыхтоўцы да выпускных экзаменаў

па завяршэнні навучання і выхавання на ІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2017/2018 навучальным годзе 

Дата

Прадмет

Пачатак кансультацыі

Настаўнік

31 мая

руская мова

1000

Саук Н.І.

1 чэрвеня

руская мова

1000

2 чэрвеня

беларуская мова

 

1200

Блізнюк В.Д.

4 чэрвеня

беларуская мова

 

1000

5 чэрвеня

матэматыка

 

1030

Хініч С.В.

 

6 чэрвеня

матэматыка

 

1000

 

Графік кансультацый  па падрыхтоўцы да выпускных экзаменаў

па завяршэнні навучання і выхавання на ІІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2017/2018 навучальным годзе 

Дата

Прадмет

Пачатак кансультацыі

Настаўнік

30 мая

беларуская мова

1200

Блізнюк В.Д.

31 мая

беларуская мова

1000

Блізнюк В.Д.

 

31 мая

матэматыка

1100

Хініч С.В.

2 чэрвеня

матэматыка

1000

Хініч С.В.

4 чэрвеня

англійская мова

1400

Ракуць Т.П.

 

5 чэрвеня

англійская мова

1000

Ракуць Т.П.

 

6 чэрвеня

гісторыя Беларусі

 

1200

Алюшкевіч А.В.

7 чэрвеня

гісторыя Беларусі

 

1000

Алюшкевіч А.В.

 

Склад экзаменацыйных камісій для прыёму выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання на ІІ ступені агульнай сярэдняй у 2017/2018 навучальным годзе 

Дата

Клас

Вучэбны прадмет

Склад экзаменацыйнай камісіі

Пасада

Спецыяльнасць

Катэгорыя

2 чэрвеня

9

руская мова

старшыня

Баравік А.С.

намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце

алігафрэнапедагогіка

другая

члены камісіі

Блізнюк В.Д.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

Саук Н.І.

настаўнік

руская мова і літаратура

без катэгорыі

5 чэрвеня

9

беларуская мова

старшыня

Баравік А.С.

намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце

алігафрэнапедагогіка

другая

члены камісіі

Блізнюк В.Д.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

Шытава М.В.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

без катэгорыі

7 чэрвеня

9

матэматыка

старшыня

Баравік А.С.

намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце

алігафрэнапедагогіка

другая

члены камісіі

Князюк Г.М.

настаўнік

матэматыка

першая

Хініч С.В.

настаўнік

матэматыка

першая

 

Склад экзаменацыйных камісій для прыёму выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання на ІІІ ступені агульнай сярэдняй у 2017/2018 навучальным годзе 

Дата

Клас

Вучэбны прадмет

Склад экзаменацыйнай камісіі

Пасада

Спецыяльнасць

Катэгорыя

1 чэрвеня

11

беларуская мова

старшыня

Блізнюк Д.А.

дырэктар

фізічная культура

вышэйшая

члены камісіі

Блізнюк В.Д.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

Саук Н.І

настаўнік

руская мова і літаратура

без катэгорыі

Шытава М.В.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

без катэгорыі

4 чэрвеня

11

матэматыка

старшыня

Баравік А.С.

намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце

алігафрэнапедагогіка

другая

члены камісіі

Зіміч У.М.

настаўнік

фізіка, матэматыка

другая

Князюк Г.М.

настаўнік

матэматыка

першая

Хініч С.В.

настаўнік

матэматыка

першая

6 чэрвеня

11

англійская мова

старшыня

Блізнюк Д.А.

дырэктар

фізічная культура

вышэйшая

члены камісіі

Віткоўскі М.М.

настаўнік

англійская, нямецкая мова

другая

Ракуць Т.П

настаўнік

англійская мова

вышэйшая

Чарняўская Н.У.

настаўнік

нямецкая мова

першая

8 чэрвеня

11

гісторыя Беларусі

старшыня

Блізнюк Д.А.

дырэктар

фізічная культура

вышэйшая

члены камісіі

Алюшкевіч А.В.

настаўнік

гісторыя

другая

Матвіеня А.П.

педагог-псіхолаг

гісторыя

першая

Ракуць Т.П.

настаўнік

англійская мова

вышэйшая